Sarcina multipla: gemeni, tripleti

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

Pot avea gemenii diferente de 4 zile intre ei?
Cineva mi-a relatat ca are un frate geaman care s-a nascut cu 4 zile inaintea lui din cauza unei complicatii? se poate acestlucru?

Raspunsuri (2)

Dorina6899908

acum 15 ani

Poate minute,dar zile....si inca patru.....nu stiu ce a fost acolo, daca asa a fost.....Dece trebuie sa te gandesti la asa ceva ?....dece sa ti se intample si tie???....Daca este doar o intrebare...ok ,nu am auzit asa ceva.....cine stie ? .....

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Mi-e tare greu sa cred asa ceva. La diferenta de ore se poate, dar de zile, chiar n-am auzit sau citit.