Sarcina mică ?

Sarcina

Postata de Utilizator11593449208 cu 3 ani in urma.

Buna ziua am aflat ca sunt însărcinată în 9 sapt si 4 zile ceea ce nu am stiut si am utilizat ketonal,ketorol si ampicilina pt combaterea durerile de măsea +siofor pt diabet de tip 2 .Ieri am fost la filantropia sa imi poata confirma sarcina ceea ce doamna doctor a spui ca eu am 9 sapt dar bebele ar avea 7 sapt ce este neregulă ,pt ca nu mi a explicat dansa era mai important telefonul decat pacientul si am tot citit pe internet tot felul de aberatii ,va rog sa imi explice cineva daca este vreo problema din cauza medicamentelor utilizate si daca poate sa se dezvolte fără a avea malformatii

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Evolutia-sarcinii/intarziere-de-crestere-intrauterina_9591