Sarcina - Luna a IX-a

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

fatul meu de 39 de saptamani a murit cu 2 zile inainte de operatia de cezariana .toata perioda sarcinii nu am avut nici o problema fatul nu a avut nici o malformatie interna sau externa.care sa fie cauza poate sa-mi spuna cineva?

Raspunsuri (1)

Elena991510

acum 15 ani

Imi pare foarte foarte rau pt pierderea bebelushului.

medicul ce a zis cand a constatat?
avea codronul ombilical in jurul gatului? sau ce s-a putut intampla?? sunt sigura ca medicul poate sa iti raspunda la mai multe intrebari.
Imi pare rau ca nu iti pot da un raspuns asteptat...
Multa sanatate si putere de la Dumenzeu!