sarcina la 23 de saptamani

Sarcina

Postata de bridget cu 14 ani in urma.

buna!sunt insarcinata in 23 de saptamani si sunt un pic ingrijorata ,sant zile in care bebelusu se misca mereu iar in unele il simt foarte putin,am fost la doctor si mi-a zis ca e ceva normal.voua vi se pare ceva normal?si as mai avea o intrebare,burtik mea e ancuta,e posibil sa nu am sufficient lichid?Multumesc

Raspunsuri (1)

rusca

acum 13 ani

Salut!Eu sunt insarcinata in 26 de sapt si la fel ca si tine,zilele trecute simteam bebelusul f bine si activ,iar acum de 2 zile nu l simt mai deloc.Am auzit ca e normal dar mergi totusi la un medic eu merg luni.Sanatate si un bebe sanatos