Sarcina inainte de menstruatie?Este posibil?

Sarcina

Postata de maryana_popa12 cu 11 ani in urma.

Am avut ciclu pe 4 luna decembrie.Pe 31,si 1 ian.am avut contact neprotejat cu sotul,a terminat in mine in ambele zile.Se poate sa fi rammas gravida,??in mod normal pe 7 ianuarie tb sa mi vina ciclul.......se mai prinde acolo daca sunt inainte de ciclu???

Raspunsuri (1)

mariana

acum 11 ani

draga mariana ,eu sunt proaspata mamica tot ce iti pot spune este ca este posibil si nu sa fii insarcinata .depinde de perioada ta de ovulatia ....dar cel sigur ia-ti un test de sarcina dar mai asteapta 2 saptamani ca sa poti avea un raspuns corect....nu uita ca exista cazuri in care poti avea menstruati si in primele 2 luni de sarcina ...totul este posibil ...sper sa-ti fie de folos informatia . mult noroc !