Sarcina extrauterina?

Sarcina

Postata de Utilizator11580564168 cu 4 ani in urma.

Buna ziua puteți sa ma ajutați și pe
mine cu niste răspunsuri va rog pe data de 31 și 1 Ianuarie am avut contact neprotejat cu prietenul meu , ciclul meu menstrual este destul de neregulat , pe data de 13 mi a venit menstruația care a durat 5 zile , câteva zile după mi au crescut sânii , sunt mai sensibili la atingere deși nu ma dor am
Avut mici dureri in partea de jos a abdomenului dar doar intr o zi și au durat câteva minute , câteodată ma doare capul , sunt destul de obosita și am
Amețeli din când in când si crampe , poate sa fie și vorba de stres ? Am făcut 2 teste de sarcina barza pe data de 18 24 și 29 Ianuarie și toate au iesit negative , dar eu ma simt in continuare așa poate fi de la faptul ca trebuie sa mi vina Menstruația? Se mai pune problema de o sarcina ? Am citit și depsre sângerare peste sarcina și ma gândeam sa nu fie vorba de o sarcina ectopica .

Raspunsuri (1)

Utilizator11580564168

acum 4 ani

3 teste ma scuzați*