SARCINA EXTRA-UTERINA????

Sarcina

Postata de creanga_maria cu 9 ani in urma.

Buna ziua!va rog sa ma ajutati..pe data de 23 aprilia am avut CM normal pe data de 29 mai 3 zile m-ia curs sange maro iar pe data de 11 iunie am anut din nou 3 zile de sange dar de aceeasta data rosu deschis.sanii imi sunt mariti dupa data de 24 mai,daca ma strang de sanii imi iese un lichid incolor si putin lipicios.mi-am facut pana in prezet 30.05.2014 3 teste de sarcina si au aratat toate rezultatul negativ.ar putea fi o sarcina extrauterina???VA MULTUMESC PTR RSP!

Raspunsuri (2)

Mirna

acum 9 ani

La sarcina extrauterina ai dureri mari de burta care radiaza in umeri si in picior. Citeste aici pe site despre simptome.

creanga_maria

acum 9 ani

Iti multumesc frumos ptr raspun!ai idee ce ar putea fi?mi-am facut programare la ginecologie dar mi-a spus ca pana pe data de 14 iulie nu poate!iti multumesc inca odata!