Sarcina dupa avort

Sarcina

Postata de madalinatoma22 cu 10 ani in urma.

Buna seara!

Numele meu este Madalina si sunt o viitoare mamica, tanara...

As avea o intrebare la voi. Banuiesc ca, din moment ce sunteti si voi aici, ma veti putea ajuta..cat de cat.

In urma cu aprox. 2 luni de zile, am suferit un avort.. Nu ma refer la un avort spontan, ci la unul dorit. Cred ca am ramas din nou insarcinata si, de aceasta data, doresc sa-l pastrez..eu, impreuna cu partenerul meu de viata.

Ce-mi puteti spune despre potentialele pericole? Exista asa ceva, macar? Ac***a in vedere ca am avut parte de un avort.

Va multumesc,

Madalina

Raspunsuri (1)

GiaTeo

acum 7 ani

Esti sigura ca esti din nou însărcinată? Si dacă e asa felicitări după avort la cât timp ai avut cm si ovulație? Normal nu ai de ce sa te temi ai grija de tine