Sarcina dereglare sau chist?

Sarcina Ciclul menstrual Chisturi ovariene

Postata de MembruMobileApp1481130296 cu 6 ani in urma.

Buna ziua, am 18 ani la inceputul lunii octombrie am avut primul contact sexual insa menstruatie nu mi-a venit. Mentionez ca am folosit prezervativ si nu a ejaculat in interiorul meu. Menstruatia mea e neregulata. Am avut scurgeri maronii cateva zile si cateva dureri specifice menstruatiei dar nimic. Acum am niste dureri in stanga jos a burtii care au disparut in cateva zile si au inceput in partea dreapta. Anul trecut am avut acelesi scurgeri maronii si menstruatia a venit abia dupa 3 saptamani. Ce ar putea fi acele scurgeri si acea durere?
As dori din tot sufletul un raspuns pentru moment fiindca nu pot merge la medic momentan.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859

MembruMobileApp1481130296

acum 6 ani

Mi-a venit menstruatia normal acum .