Sarcina cu trompe legate?

Sarcina

Postata de Utilizator11576669093 cu 4 ani in urma.

Buna ziua ! Am nascut acum aproape 3 luni prin cezariana si atunci mi.am legat trompete , nu am avut ligii apoi doar lună trecuta sagerari maroniu timp de 5 zile, lună aceasta doar mici scurgeri tot maroniu dar foarte putin este posibil sa fiu însărcinată?

Raspunsuri (1)

Utilizator11592898366

acum 3 ani

Buna,sunt in aceeasi situatie,am nascut acum aproape 5 luni prin cezariana,mi.am legat trompele fiind a doua operatie,de atunci nu mi.a venit menstruatia,am 3 zile de cand imi curge un lichid maroniu,nu mult,e posibila sarcina?Tin sa mentionez ca alaptez