sarcina cu mici neplaceri

Sarcina

Postata de cornelia177 cu 15 ani in urma.

Buna-ziua!
Sunt insarcinata in sapt.12 si am probleme cu acufenele(zgomote in ureche) din cauza otosclerozei. A mai avut cineva aceeasi problema? Exista ceva tratamente (care sa nu dauneze copilasului) sau sa ma astept sa le am pana la sfarsitul sarcinii? Astept sfaturi. Va multumesc.

Raspunsuri (1)

daniel victor

acum 15 ani

ar fi mai bine sa te programezi la o consultatie la prof. Ciuchi.
clinica s-a mutat la hotelul Phenicia in Baneasa.
pe situl Medicoclinique nu s-au facut inca modificari, dar incearca acest nr. de mobil:0744.501.700
multa bafta!