Sarcina 6 saptamani

Sarcina

Postata de Crinaorzac cu 10 ani in urma.

Am fost la un ecograf azi, dar nu am avut vezica deloc plina si nu s-a vazut tare clar ....Zicea doamana doctor ca am un sac gestational de 1.70 cm,,,,si un embrion de 0.4...ac***a in vedere ca nu s-a vazut clar? am motive sa ma ingrijorez? e posibil sa nu se dezvolte cum trebuie sau e prea micuta sarcina...? astept un raspuns. multumesc

Raspunsuri (1)

GeorgianaR

acum 10 ani

Cred ca daca era cazul,ti-ar fi spus medicul daca ai motive de ingrijorare.Este o perioada foarte importanta pentru tine,incearca sa nu stresezi fara motiv.