Sarcină?

Sarcina

Postata de Cristina cu un an in urma.

Buna! In aceasta luna menstruatia mi-a intarziat 10 zile. Pana acum 2 saptamani am utilizat anticonceptionale, insa in ultimile 7/8 zile nu le-am mai luat(timp in care am intreinut acte secuale cu finalizare in vagin). Care ar fi probabilitatea de a fi insarcinata? Mi-as dori sa fiu!

Raspunsuri (1)

Cristina

acum un an

Mentionez ca in ultimile zile am tot avut stari de voma cu mici ameteli si pofte, efectiv multe pofte