Sarcină sau nu ?

Sarcina

Postata de MElena cu un an in urma.

Bună ziua! De 2 luni eu și soțul ne dorim un bebe. CM este regulat, luna trecuta am luat Canesten Gyn 3 zile iar acum am o întârziere de deja 5 zile. Trebuia sa îmi vina pe data de 30.06. Am făcut 2 teste, ambele negative. Unul ieri pe 4.06 și unul pe 26.04 ambele fiind ultrasensibile. Înainte sa îmi vina menstruația cu o săptămână mereu am dureri de sâni, de burta destul de mari însă acum nu simt nimic doar sfarcurile ma dor foaarte puțin și din când în când mai am câte-o durere foaarte usoara abdominala și în zona ombilicului. Momentan nu pot merge la medic de aceea aștept un sfat. Va mulțumesc tare mult!

Raspunsuri (3)

MElena

acum un an

26.05 a fost primul test, am scris gresit

MElena

acum un an

Doaaamne, tare zăpăciți sunt. Emoțiile...
Pe 30.05 trebuia sa îmi vina menstruația dar cred ca ați înțeles

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272