Sarcină sau nu ?

Sarcina

Postata de Utilizator11633260196 cu 2 ani in urma.

Bună! Trec printr-o situație putin mai ciudata. În data de 23 septembrie am facut un test de sarcina care a ieșit pozitiv, iar in data de 24 trebuia să-mi vina menstruația, lucru care nu s-a întâmplat. Fericire mare, întrucât imi doresc enorm un bebe. Am început apoi sa am crampe abdominale, jar in data de 29 septembrie am început sa am scurgeri, fix ca la menstruatie, dar mai putin abundente. Am mai facut un test si a ieșit negativ :(... Alte simptome de sarcina nu am, doar sanii putin mai mari... Menstruatia o am regulata si niciodată nu am avut întârzieri.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/de-ce-intarzie-menstruatia_13859