Sarcină sau altceva?

Sarcina

Postata de Camelia123131 cu 9 ani in urma.

Bună ziua. Pe 14 iunie am avut un contact sexual neprotejat, menstruația mi-a venit mai devreme cu 4 zile și a durat 3 zile(amestecat cu cheaguri). Acum, după o săptămână de la zisa menstruație, am început să am scurgeri maronii. Poate fi vorba despre o eventuală sarcină? Menționez că mă dor ovarele de când îmi curge. ( în general umblu desculță pe gresie și sunt stresată) Vă mulțumesc !

Raspunsuri (5)

Camelia123131

acum 9 ani

Menționez că acum 6 luni am trecut făcut un avort.

Carmen

acum 9 ani

Daca ne dam cu parerea, te ajuta cu ceva? La ce s-au inventat testele de sarcina? Fa-ti un test de sange beta HCG cantitativ. Si, off the record, daca Doamne fereste iese pozitiv, mai urmeaza un avort? Pai nu esti buna de ars cu fierul rosu? Adica tu te distrezi neprotejat si bietii prunci ii dai pe apa sambetei. Dar stii ca orice facem, si bune si rele, ni se intorc inzecit. Embrionii umani nu sunt de plastic, au viata si suflet in ei. Asa ca ai grija.

Camelia123131

acum 9 ani

Nu am vrut să fac avort. Te rog, nu mă judeca. Am fost obligată și pusă în momente grele. Știu că mi se întorc înzecit. În fiecare zi sufăr pentru ceea ce nu am vrut să fac, în fiecare zi regret . În caz de o să fiu însărcinată, nu o să fie problemă de încă un avort. Mulțumesc pentru răspuns, chiar mi-a făcut bine.

Camelia123131

acum 9 ani

Și când spun să nu o să fie problemă de încă un avort mă refer la faptul că nu o să mai fac așa ceva, mai bine mor eu decât să mai fac o crimă.

Camelia123131

acum 9 ani

Și când spun să nu o să fie problemă de încă un avort mă refer la faptul că nu o să mai fac așa ceva, mai bine mor eu decât să mai fac o crimă.