Sarcină nedorită?

Sarcina

Postata de Utilizator11541228105 cu 5 ani in urma.

Bună! În August am avut primul meu contact sexual, timp de 2 săptămâni, am făcut-o în jur de trei ori. Ultima dată a fost în jurul datei de 19 August ( Menționez că de fiecare dată am făcut neprotejat și nu a ejaculat- iubitul meu este sigur 100%)
Mi-a venit in data de 28 August și m-a ținut cam pana la finalul lunii, iar de atunci nu mi-a mai venit deloc( timp de doua luni)
Vreau sa spun și ca iau in greutate foarte repede
Mă puteți ajuta ?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/dereglarile-ciclului-menstrual_15504