Sanse de a ramane insarcinata

Sarcina

Postata de Aetrix cu 9 ani in urma.

Eu impreuna cu partenera mea ne-am atins capul penisului si al clitorisului Nu a avut loc penetrarea si nici ejacularea. De-asemenea contactul nu a fost unul protejat, dar in mod constant imi verificam penisul si stergeam cu un servetel cand era cazul (dar mai tot timpul era uscat, in ciuda lichidului seminal care iese mai mereu afara). Acum, intrebarea mea este: exista riscul ca ea sa fi ramas insarcinata? Dupa ce am terminat actiunea, ea s-a dus la baie si s-a apalat vertical cu apa si apa cu bicarbonat. S-a spalat in asa fel incat sa nu intre spermatozoizii inauntru.

Raspunsuri (2)

C0ryna

acum 9 ani

Jeez... Nu.. nu este sansa.. mai copii.. tineti-va mai partile genitale in pantaloni.. sexul nu este pentru copii ce pun intrebari de genul.. pregatiti-va inainte , documentati-va.. apoi mai incercati poate doar sa va sarutati...

Aetrix

acum 9 ani

Stai linistita, am trecut de mult de varsta care puteam fi numiti "copii".. Sex-ul este pana la urma, o idee mai palpitant daca este facut si in joaca.