Sani umflati?

Sarcina

Postata de membru222762 cu 5 ani in urma.

Buna seara . Luna aceasta pe 9 am avut menstruatia pe 14 a fost ultima zi iar de atunci sani imi sunt umflați si grei .Iar in partea de jos a abdomenului simt dureri .contact neprotejat am avut dar a ejaculat afara . Nu cred ca este vb de sarcina.

Raspunsuri (2)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006

Utilizator11540673485

acum 5 ani

Buna seara !!Va rog sa m-a
Ajutati,Am făcut 4 teste îmi arată pozitiv,cilclul menstrual se reține deja 5 zile,am dat analiza de singe îmi arată ca nu sunt însărcinată ,apoi am făcut un uzi,la la fel îmi arată ca nu sunt insarcinata,Din ce cauza atunci testele arată pozitiv?