Sangerari abundente in sarcină ?

Sarcina Sangerare

Postata de Utilizator11569012362 cu 4 ani in urma.

Buna.sunt însărcinată în 19 săptămâni,de la început sarcini m.am confruntat numai cu probleme..pana pe la 12 saptamani am sangerat,după cum spuneau medicii la vremea respectivă de la un hematom placentar..in saptamana 18 am ajuns din nou la spital cu sangerati destul de abundente.am stat internată 4 zile..Am ajuns acasa sangerarea continua, din ce in ce mai rau chiar cu cheaguri foarte mari!
S a mai confruntat cineva cu asa ceva ?

Raspunsuri (1)

Utilizator11707878993

acum 2 luni

Bună! Și eu sunt însărcinată în 14 săptămâni și am stat 4 zile în spital din cauza sângerărilor. Cum s-a rezolvat? Mulțumesc!