Sangerare?

Sarcina

Postata de Utilizator11611242948 cu 3 ani in urma.

Buna am 30 de ani si acum 2 zile am facut test de sarcina care a iesit pozitiv o linie roz si una roz mai pal.... testul a fost facut dupa 6 zile de intarziere a ciclului menstrual. Acum sunt nelamurita am de vreo 4 zile o scurgere care in primele 2 zile a fost roz dupa care in urmatoarele 2 zile maroniu iar acum am observat ca e rosu.... ma poate ajuta si pe mine cineva cu o explicatie... imi e frica sa nu fie vorba de un avort spontan :(

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primul-trimestru-de-sarcina_11108