sangerare de o zi

Sarcina

Postata de maria j cu 13 ani in urma.

am avut sangerare normala pe 15 iulie ,iar pe 9 augusti mi-a venit din nou pot sa spun aproape normal iar a doua zi nu am mai avut nimica ,de atunci a trecut o saptamana ,intre timp am avut putin intr-o zi o scurgere maronie ,va rog un sfat ,va multumesc.

Mihaela J

Raspunsuri (3)

Sheila

acum 13 ani

Sa inteleg ca ai avut menstruatia in luna iulie pe 15 si a venit in august pe 9. In aceasta perioada ai facut sex neprotejat?
Ai facut un test de sarcina?

maria j

acum 13 ani

nu am facut inca testul de sarcina .

multumesc

Andra

acum 13 ani

cu siguranta e vorba de o infectie urinara sau daca nu o raceala eu am patiti asa cand nu eram gravida de multe ori.Acum nu stiu daca la tine e acelasi lucru dar incearca sa-ti faci un test de sarcina e destul de ieftin si eficace daca nu esti gravida sigur ai o cistita hemoragica.sau o raceala la vezica urinara.Tre sa mergi la un ginecolog sa te consulte.