Pot spera inca ca pot fi insarcinata?

Sarcina

Postata de mireluta79 cu 9 ani in urma.

Azi de dimineata am facut un test de sarcina Barza , care a iesit negatig , dar ma dor sanii si am o tensiune in ei , aproximativ ca si accea din timpul alaptatului , am si un disconfort la stomac, ma simt tot timpul umeda jos , ultima manstruatie a fost pe data de 6 iunie 2014 si ar trebui sa fie urmatoarea pe data de 30 iunie 2014 , pot spera inca ca pot fi insarcinata , imi doresc foarte mult , va multumesc mult...

Raspunsuri (1)

guess16

acum 9 ani

Nu, sigur sunt simptomele inainte de ciclu! Atunci se produc tot felul de tulburari in organism! Daca nu-ti vine mai fa un test! testele se fac cam dupa 10 zile de la un contact!