SA FIE SARCINA

Sarcina

Postata de MIHA21 cu 14 ani in urma.

BUNA SUNT OLIMPIA AM 21 DE ANI SUNT CASATORITA DE 2 ANI IAR EU SI CU SOTUL MEU FACEM SEX NEPROTEJAT PENTRU CA NE DORIM FOARTE MULT UN BEBE. MIE NU MI-A MAI VENIT MESTRUATIA DUPA DATA DE 23.12.2009 SI SUNT FOARTE INGRIJORATA CRED CA SUNT INSARCINATA,PENTRU CA EU AM CICLU REGULAT IAR LUNA LUI IANUARIE NU MI-A VENIT DELOC,IAR DE IERI CAD URINE IMI CURGE NISTE PICATRURI DE CULOARE INCHISA ASTEPT RASPUNSUL VOSTRUL

Raspunsuri (4)

Elena B

acum 14 ani

Cel mai bine ar fi sa mergi la doctor.

nicoleta

acum 14 ani

du-te imediat la doctor asta pt copil

nicolete

acum 14 ani

eu sunt insarcinata in 4 luni jumate si am aflat de sarcina la 2 luni pt ca eu nu aveam ciclu regulat am facut un test

Psih. Ghighilicea Alina

acum 14 ani

buna olimpia
cel mai bine ar fi sa te programezi la un consult ginecologic.
primele simptome de sarcina se confunda cu cele ale sindromului prementrual : dureri de sani, de spate, urinari frecvente, etc. Testele de sarcina "sure check" nu dau niciodata gres. daca mirosul iti este mai accentuat...sa ai bafta de bebe... :)
multa sanatate