Rog sa imi recomandati ginecolog bun in Suceava care a supravegheat sarcini la femei cu Lupus(LES)?

Sarcina Lupus eritematos

Postata de Utilizator11611172830 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, sunt din Suceava, intentionez sa fac un copil. Problema este ca sufar de o boala autoimuna, si anume Lupus. M-ar ajuta enorm daca as gasi femei cu aceeasi afectiune care au reusit sa aiba copii. Si as fi recunoscatoare daca mi-ati recomanda un medic ginecolog din Suceava care stie despre aceasta afectiune si care ar putea supraveghea sarcina adaptand schema de tratament.

Raspunsuri (1)

Utilizator11612340357

acum 3 ani

Buna ziua,cunosc f bine aceasta boala,am pierdut 5 sarcini pana am dat de o dr in Londra care a stiut ce analize si investigation sa imi faca,in principiu nu ai ce face,Eu pe toata durata sarcinii am primit aspirina de 75 mg si uite asa am reusit sa am o minunatie de fetita ,succes