roaccutane

Sarcina

Postata de chaty cu 13 ani in urma.

buna ziua,dupa cat timp pot ramane insarcinata,in cazul in care am urmat un tratament cu roaccutane?

Raspunsuri (4)

Krüger

acum 13 ani

Trebuie sa astepti cel putin 6-8 luni. Dar medicul mi-a recomandat ca cel mai sigur 1an !Nu glumi cu asteptatul deoarece copilul poate avea grave malformatii. Eu a trebuit sa fac intrerupere de sarcina la 5 luni dupa incetarea tratamentului deoarece medicul nu putea sa imi garanteze un copil sanatos!

eva3671

acum 10 ani

Pastile pentru acnee -
http://track.derminax.ro/product/Derminax/?uid=2484&sid=748&pid=123&bid=adc***aec

ela

acum 10 ani

am consumat si eu roaccutane iar dupa 7 luni de la ternimarea tratamentului am ramas gravida.Credeti ca fatul poate suferii malfarmatii?

MembruMobileApp1510167858

acum 6 ani

Buna Ela, ai renuntat pana la urma la sarcina? Daca nu, cum este copilul? Te rog sa-mi raspunzi sunt in aceeasi situatie.