ritmul cardiac la copil

Sarcina

Postata de corina1985 cu 12 ani in urma.

Buna ziua, sunt insarcinata in 5 saptamani si am fost la control iar ritmul cardiac nu s-a auzit...se vedea cum face linile acelea pe ecran de la eco..dr mi-a spus ca am si vezica plina..ar tb sa ma ingrijorez pt faptul ca nu l-a auzit acum??
Va multumesc

Raspunsuri (2)

daniela

acum 12 ani

eu aveam 7 saptamani si nu s-a auzit la o eco normala inimioara lui. A trebui sa fac transvaginala si a fost ok. Dar sfatul meu oricum o sa faci o Transvaginala asa ca nu te grebi este micut bebe. Sarcina usoara.

corina1985

acum 12 ani

pai sunt programata pe 11.04 la o noua eco..si atunci o sa am 7 sapt...sper sa fie ok..multumesc.