Risc sa ramana insarcinata?

Sarcina

Postata de Utilizator11530576242 cu 5 ani in urma.

Salut !
Eu si prietena mea suntem destul de panicati pentru ca acum aproximativ 3 zile eram cu ea in pat , toate bune si frumoase si mi-am atins penisul si automat am luat pe degete acel lichid prespermatic.A trecut in jur de 20 de minute (intre timp eu m-am mai jucat cu mainile in par , am atins si alte suprafete cum ar fii cearsaful) si din neatentie am ajuns sa fac petting cu ea. Vreau sa spun ca prietena mea este virgina , dar este in perioada de ovulatie si vreau sa stiu daca exista un risc sa ramana insarcinata , stiu ca este o intrebare stupida , dar chiar vreau sa ma asigur.

Raspunsuri (2)

Utilizator11530576242

acum 5 ani

Vreau sa mentionez ca nu i-am introdus degetul complet in vagin.

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-legate-de-problemele-sexuale_8377