Rh negativ

Sarcina

Postata de Iftimie Mihaela cu 13 ani in urma.

Sunt insarcinata in 33 de saptamani si am rh negativ iar sotul pozitiv, am fost de mi''am facut depistarea de anticorpi si toate astea anti D anti B anti A si altele au iesit negativ. Este bine,nu?

Raspunsuri (1)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Daca nu a ti mai avut sarcini sau avorturi inainte este bine. Daca aveti dubii discutati si cu medicul care va supravegheaza sarcina