recomandare

Sarcina

Postata de iuliana112118745 cu 15 ani in urma.

Sunt insarcinata in 16 saptamani si asdori sa-mi recomandati un medic ginecolog bun in Iasi,unul care sa comunce cu pacientul, mai ales ca sunt la prima sarcina, deoarece medicul la care am fost nu m-a multumit deloc, ba chiar m-a dezamagit.

Raspunsuri (1)

Dorina6899908

acum 15 ani

Ai auzit de dr. ONOFRIESCU ???eu am fost ff. mutumita de profesionalismul dumnealui.