raspuns urgent va rog

Sarcina

Postata de cu 15 ani in urma.

In dta de 19 si 25 iunie am avut 2 contacte sexuale neprotejate. Dar de fiecare data am luat postinor.Acum cam stau cu frica, credeti ca as putea ramane insarcinata? Din cate am citit despre asta se spune ca nu este bine sa iei mai mul de 2 ori pe an aceste pastile si eu le-am luat de 2 ori intr-o luna. Ma poate ajuta cineva? Va multumesc

Raspunsuri (3)

acum 15 ani

In dta de 19 si 25 iunie am avut 2 contacte sexuale neprotejate. Dar de fiecare data am luat postinor.Acum cam stau cu frica, credeti ca as putea ramane insarcinata? Din cate am citit despre asta se spune ca nu este bine sa iei mai mul de 2 ori pe an aceste pastile si eu le-am luat de 2 ori intr-o luna. Ma poate ajuta cineva? Va multumesc

acum 15 ani

multumesc mult ptr raspuns, am sa fac sigur un test, iar pastilele le-am luat imediat.parca raspunsul ma mai linisteste.o zi frumoasa!

George6273099

acum 15 ani

e posibil sa fii insarcinata.mergi la doctor