Raspundeti va rog

Sarcina

Postata de bejancosmina cu 9 ani in urma.

De la ultimul contact sexual mi-a venit ciclul de doua ori , normal , de 5 zile , rosu , , dar de ceva timp ma simt rau , ma trezesc cu greata si am ameteli . Testele au iesit negative (10 teste , repetate la diferenta de 2 zile la inceput si saptamani dupa ) .

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este bine sa consultati un medic internist pentru evaluare ( ecografie abdominala).
Dupa datele expuse, nu sunteti insarcinata si trebuie cautata o alte cauza a simptomelor dumneavoastre.

bejancosmina

acum 9 ani

Am suferit un soc emotional , pot spune si am stat o saptamana nemancata si de atunci ma simt rau , am atacuri de panica in fiecare zi care imi afecteaza viata sociala, am facut analize uzuale si au iesit normale . Imi puteti recomanda unul in Bucuresti va rog ?