radiatii

Sarcina

Postata de gabitza_1978 cu 13 ani in urma.

imi puteti spune,va rog...cat de mult influenteaza pentru sarcina,utilizarea calculatorului,de exemplu,care stim ca radiaza.....mai ales in primele saptamani?
va multumesc mult!

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Nu Iradiaza nimic, nu influenteaza nicicum in rau. Sunteti gravida, dar nu bolnava. Nu exagerati cu grija decat daca aveti probleme medicale grave. Altfel va puteti desfasura viata ca si pana acum, minus efort fizic exagerat sau excese de orice fel (alcool, tutun etc). In rest, nu e nici o problema.