Putin ajutor daca va rog

Sarcina

Postata de anonimul23 cu 11 ani in urma.

Buna seara. Sunt baiat, am 17 ani si in data de 2 iunie am avut contact sexual neprotejat cu o fata de 18 ani care nu mai era virgina. In data de 8 era perioada ei de ciclu. In data de 9 imi spune ca nu ia mai venit ciclul. Poate sa ramana insarcinata ? Eu sunt 85% sigur ca nu am lasat in ea. Chiar daca as fi lasat putin putea sa ramana gravida ? Multumesc

Raspunsuri (2)

Dr.Naturopat

acum 11 ani

Buna ziua,

Daca doriti sa aflati mai multe despre problema dumneavoastra,cauze,metode de tratament,analize medicale,medici,tratament naturist,puteti sa ma contactati printr-un e-mail la adresa [email protected]. Consultatiile se efectueaza contra sumei de 15 lei,si ve-ti afla toate raspunsurile de care aveti nevoie.

Medic naturopat.

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Putin probabil sa ramana insarcinata, in conditiile in care ciclul menstrual este regulat si contactul sexual a avut loc a doua zi dupa oprirea sangerarii.