Puteti sa ma ajutati cu recomandari medici?

Sarcina

Postata de Utilizator11609251819 cu 3 ani in urma.

Buna ziua,am mare nevoie de o recomandare de un medic unde pot face un avort,mentionez ca am 15 sapt,va rog sa nu ma judecati,trec printr o perioada dificila din toate punctele de vedere,am ramas singura si nu am posibilitatea sa cresc acest copil.Va rog din suflet sa mi spuneti unde pot face asta.

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp306605

acum 3 ani

Bună,
As vrea sa știu dacă ai găsit o solutie pt ca și eu sunt în aceeași situație și nu găsesc nimic😞