PROLUTON

Sarcina

Postata de alinaiacome cu 13 ani in urma.

pt cine este interesat am de c***a proluton depot 500mg/ml.

Raspunsuri (19)

alinaiacome

acum 13 ani

pretul unei fiole este de 25 lei.

NICOLETA

acum 13 ani

MA INTERESEAZA 5 FIOLE DE PROLUTON 0723591481

alinaiacome

acum 13 ani

contact 0751763752

anutzamihaescu

acum 13 ani

Ce este PROLUCTON si la ce foloseste?

Virag corina

acum 12 ani

De ce nu scriet ce este

bogdan

acum 8 ani

am nevoie de proluton..20 fiole 500 mg daca ma poate ajuta cineva..0731931664

Bianca Dinescu

acum 8 ani

Buna ziua
Am disponibil Proluton de 250 mg,15 fiole,in cutii.
Am incetat tratamentul la recomandarea medicului de aceea mi-au ramas.Au fost primite din Germania acum 2 saptamani,am si factura lor,au fost 21.
Daca va intereseaza le am.
Sunt din Bucuresti.

laura

acum 8 ani

buna sunt interesata sa cumpar 5 fiole, si eu sunt din Bucuresti
te rog frumos sa ma contactezi pe mail

Diana

acum 8 ani

Buna ziua! Aș fi interesată de proluton, mai este valabil anuntul, de la ce firmă este și care este prețul?

Staicu Mariana

acum 8 ani

Proluton 250mg Depot, 7cutii x 3 fiole, aduse din Austria , am bon fiscal la ele original, 90 lei / cutia, nu mai fac tratament si am ramas cu ele, 0769230929

tudor

acum 8 ani

am progesteron fiole pt cei interesati ! 0729059400

ioana

acum 8 ani

sulfat de hidrazina ,adica SEGIDRIN pt stoparea casexiei , se foloseste in tratamentul cancerului avansat . am doua cutii a cate 50cp fiecare. sigilate cu valabilitate 2018. tel 0724490665.

Luiza

acum 7 ani

Cumpar proluton 250 ml minim 10 buc

Marius

acum 7 ani

Cumpar Proluton 500mg 15 fiole

mireille

acum 6 ani

Am de c***a Proluton de 250mg adus din Italia. Expira in 2020.
Sunati la: 07*****

MembruMobileApp1512649767

acum 6 ani

Buna ziua, mai are cineva proluton 250mg?
Mulțumesc!

MembruMobileApp1502730954

acum 6 ani

Buna ziua, am nevoie de 15 fiole Proluton depot de 500 mg.

Florentina

acum un an

Buna ziua , ma puteți ajuta cu 30 fiole de Proluton !

Mihaela G

acum 9 luni

Buna ziua! As avea si eu nevoie contracost de PROLUTON DEPOT 500 MG daca ma poate ajuta cineva. Este destul de urgent. Multumesc