Profilaxia cancerului gastric

Sarcina

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

cum aflu si eu un nr de telefon la o clinica care se ocupa cu recoltarea de celule stem.sotia mai are cam 2 luni pana naste.

Raspunsuri (1)

simona166117244

acum 15 ani

Buna ziua,
Exista trei "clinici" in Romania care se ocupa cu prelevarea de celule stem.
Una lucreaza cu cei din Ungaria, una cu cei din Slovacia.
Eu stiu mai multe amanunte despre cei care lucreaza cu slovacii(pt ca si pe mine ma intereseaza prelevarea de celule stem), firma este din Cluj, se numeste Cord Blood Center, si o puteti gasi cautand pe internet.
Am aflat de la o colega de cei care colaboreaza cu clinica din Ungaria, pretul este aproximativ 1500euro.
Cei din Cluj au un pret mai mic.
Numai bine! si sarcina usoara si nastere cat mai usoara sotiei!