pot sa fiu insarcinata?

Sarcina

Postata de lutzi cu 12 ani in urma.

buna...am o problema care ma km sacaie mi sau unflat sani si ma dor uneori ma mai doare si burtika si ovarele....ce pot avea?:(sunt foarte speriata cateva pers miau sp k pot avea si chist :(( ajutati''ma

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Poti avea multe, crezi ca iti poate da cineva diagnosticul corect pe Internet? Ai facut un test de sarcina?

lutzi

acum 12 ani

da si mia iesit negativ

lutzi

acum 12 ani

dar nu sunt sigura dak lam facut cum trb....pe la 5 trb sa ma duk la ginecolog