Pot sa fiu insarcinată?

Sarcina

Postata de Utilizator11618657419 cu 3 ani in urma.

Am o intarziere de 9 zile, menstruatia mea adesea variind intre 27-30 de zile.In ziua ovulatiei am avut contact fara prezervativ cu o singura penetrare urmata de petting.De cateva zile am sanii tari si urinez frevent.Credeti ca poate fi vorba de o sarcina? Precizez ca in acea seara nu s-a terminat in jurul vaginului, incetend orice contact.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006