Pot ramane insarcinata?

Sarcina

Postata de Giuliya cu 10 ani in urma.

intrebareBuna ziua! Pe data de 22 iulie am avut un contact sexual iar pe data de 25 iulie mi-a venit ciclul,pot ramane insarcinata? Mentionez ca ciclul este neregulat. Va multumesc!

Raspunsuri (10)

Lau

acum 10 ani

Hei .
Nu ar trebui sa ramai insarcinata,daca ti-a venit ciclul . Adica,in mod normal,daca ai fii ramas insarcinata,nu ti-ar mai fii venit ciclul,chiar daca e neregulat .
Desigur,daca vrei sa "poti dormi linistita" , ti-as recomanda sa-ti faci un control ginecologic .
Toate cele bune " :)

Giuliya

acum 10 ani

Multumesc de raspuns :)

Lau96

acum 10 ani

Nici o problema !
Mi-as dori sa te fii putut ajuta mai mult ...

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Nu, doarece nu erati in perioada ovulatorie, care este la ~ 14 zile inainte de menstruatie.

Maria02

acum 10 ani

buna ziua .Am avut relatii sexuale pe 22 mai neprotejat,shi pe 23 mai mi sa inceput ciclu .Pot ramine insarcinata ?

Maria02

acum 10 ani

Ce efecte sau simtome pot ashtepta sau ce trebue sa fac ..ashtept rs ..ms mult !!!

corina

acum 9 ani

Pot ramane insarcinata inaine cu o zi de la menstruatie, desi nu am un ciclu regulat, imi intarzie si cate o luna. de exemplu am avut ultima menstruatia 1 aprilie, mai nu am avut apoi iunie pe data de 3, va rog un raspuns!..

Iulia

acum 9 ani

Buna , am si eu o intrebare!Am intretinut un conract sexual in a 3 sau a 4 zi dupa ciclu ,(nu e regulat) am folosit prezervativ dar s-a rupt,partenerul abia acum mi-a spus.Pot ramane insarcinata?

ALINA

acum 8 ani

DA ASA AM RAMAS EU INSARCINATA AM TERMINAT CICLU SI A LASAT IN MINE UN PARTENER SI AM RAMAS GRAVIDA

Ciortab catalina

acum 7 ani

Buna ziua. Am facut sex neprotejat pe 4 luna asta si azi mi-a venit ciclu. Pot sa fiu insarcinata ? Mai devreme de ciclu am avut o scurgere roz , chiar azi. Si aseara temperatura.