Pot rămâne însărcinată daca am facut sex neprotejat in timp ce alaptez??

Sarcina

Postata de Stefania cu un an in urma.

Buna seara!am un bebe de 8 luni alaptez și acum cateva zile am facut sex neprotejat și a dat drumu in mine.eu ciclu am avut pe 30 mai și am terminat pe pe 3 iunie și de atunci nu mia mai venit menționez că este primu ciclu după naștere și acum simt o apăsare pe vezica simt abdomenul tare si am stampe usoare,oare sa fie sarcină?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/sarcina-in-timpul-alaptarii-mit-sau-adevari_17710