Pot naste un copil sanatos cu toate aceste probleme de sanatate?

Sarcina

Postata de adyy23 cu 9 ani in urma.

BUna ziua.....In urma cu aproape doua luni mai exact in luna mai pe data de 17 am avut ultima menstruatiede atunci nu mi-a mai venit deloc,iar acum pe data de 4 iunie mi-am facut 3 teste de sarcina si toate 3 mi-au iesit pozitive.Problema mea este ca doresc neaparat sa stiu daca pot naste un copil sanatos ac***a in vedere faptul ca am problemne cu rinichii am infectie la rinichi,acum ceva timp mi sa descoperit si un fibrom uterin si ca am uterul intors din nastere.....va rog frumos spuneti-mi daca pot naste un copil sanatods pt ca eu si iubitul meu ne dorim acest copil......si daca este normal sa sangerezi pe timpul sarcinii....am sangerat de doua ori foarte putin doar cateva picaturi......

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Dupa o evaluare amanutita, medicul ginecolog este cel mai in masura sa aprecieze evolutia sarcinii.

adyy23

acum 9 ani

Dar esdte normal sa ma doara sanii de acum?

Romaniac

acum 9 ani

Adyy, multe sunt normale si o sa te obisnuiesti cu ele pe parcurs.
Toate astea va trebui sa le discuti cu medicul ginecolog cand mergi la primul consult.
Iti doresc o sarcina usoara si un copil sanatos!

hogea adriana dorina

acum 9 ani

multumesc frumos din suflet....asta esrte tot ce imi doresc sa pot duce sarcina la termen si sa am un copil sanatos.