Pot fii insarcinata ?

Sarcina

Postata de Lavystr cu 8 ani in urma.

Buna .. am si eu o problema daca luna trecuta mia venit ciclu in data de 16 iar luna asta inca nu mia venit ... am avut relati pe data de 1 luna asta dar protejate .. nu am simtome de sarcina nici obosela nici greturi nici pofte ... am avut un tratament de gastrita timp de 14 zile asta poate intarzia menstruatia ... sau poate fi sarcina ?

Raspunsuri (1)

mary321

acum 8 ani

buna lavy, in legatura cu intarzierea menstruatie, ac***a in vedere ca deja au trecut 7 zile, e posibil sa fie o dereglare sau sa fie o sarcina. mai bn fa-ti un test si vei vedea. daca nu-ti vine pana la sfarsitul lunii asteia , e posibil sa fi ramas insarcinata. sfatul meu, fa-ti un test.