Pot fii gravida?

Sarcina

Postata de Utilizator11528306524 cu 5 ani in urma.

Buna seara , ma numesc Alexandra. Eu si sotul meu ne dorim mult un bebe asa ca am fost la ginecolog ma descoperit cu ovare policbiste ma pus sa iau inofolic si tiroida autoimuna am primit de la endocrinolog eutirox 50 mg dim martie si pana in mai ciclul meu mi.a venit regulat numai pe data de7 mereu asta asteptam si luna asta da pe 5 mi.au aparut niste scurgeri usoare cu durerii inexistente . Poate fii vb de o nidatie pt mine menstra era de.a dreptul un cosmar imi curgea fffff mult sange si ma durea ingrozitor.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272