Pot fi însărcinată ?

Sarcina

Postata de Utilizator11586525629 cu 4 ani in urma.

Pot fi însărcinată ,buna ziua mă numesc Elena și am.18ani in februarie pe 27am.avut contact sexual ne protejat cu prietenul meu și de atunci și până pe 8martie nu am avut menstruație ,pe 8martie mea venit menstruație dar a avut volum redus și mă ținut duar 2zile și pe 8april la fel mea venit duar că mă ținut 3zile și tot în volum redus este posibil sa fi rămas în sarcina ta .țin să vă spun că nu am un ciclu regulat dar nu mea întârziat nici o data mai mult de 3_4zile

Raspunsuri (1)

Utilizator21586644264

acum 4 ani

Ideea este ca uneori in viata femeilor dupa o anumita varsta ciclul se regleaza (isi schimba perioada sau volumul),bineinteles ca sangerarile pot fii si din cauza sarcinii dar nu sunt prea sigur daca de 2 ori si mai in plus la un interval de o luna.Data viitoare pune un Prezervativ.