Pot fi insarcinata

Sarcina

Postata de Nelly)) cu 10 ani in urma.

Am avut relatii sexuale neprotejate baieatul a spus ca nu a ejaculat in mine dar eu totusi am hotarit peste 14 zile de la relatie sa fac testul testul a aratat negativ si a doua zi dupa test mi sa inceput ciclu cu toate ca prea devreme trebuia sa mi se incepa pe 23 undeva dar mi sa inceput pe 17 si a mers vri-o 2 zile si foarte putin... dupa asta am mai avut un act sexual parca a mers totul bine dar ma ingrijoreaza cilclul a venit iar nu la timp ci cu mult mai devreme pe data de 7 si tot este foarte putin... ajutati-ma va rog... poate fi o sarcina? si astea pot fi scurgeri de singe si nu ciclu?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Putin probabil sa fie o sarcina insa este recomandat sa consultati medicu ginecolog.