postinor si menstruatie

Sarcina

Postata de dulce cu 11 ani in urma.

cat de mult intirzie menstruatia dupa postinor? deci eu am un ciclu menstrual neregulat 2 luni la rind am avut pe dta de 22 shi alte 2 luni pe data de 15.
11.07.2012 - sa rupt prezervativul ( nu a terminat in mine)
12.07.2012 - m administrat postinor
nu am avut nici un fel de singerare nimic, deci cind trebuie sa apara menstruatia?

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este imposibil de estimat data menstruatiei in conditiile in care ciclul menstrual nu este regulat si in plus ati administrat si anticonceptionale.

dulce

acum 11 ani

este posibilitate de a ramane insarcinata?

dulce

acum 11 ani

este normal ca nu am avut nici o singerare nimic dupa administrare?

Paula36

acum 10 ani

deci, cum s-a rezolvat pana la urma?