Posibila sarcina???

Sarcina

Postata de Cristina cu un an in urma.

Salut,am o menstruatie de 28 de zile si ma tine 3 zile,pe data de 3 noiembrie pana pe data de 5 noiembrie am avut menstruatie ,pe data de 16 noiembrie am fost la ovulatie asa ca m-am pus pe treaba 😅,imi doresc un bebelus foarte mult ..
La 10 zile(25 noiembrie)de la ovulatie am avut ptr 3 zile scurgeri usoare rozalii(25,25,27 noiembrie)am avut simtome greata,oboseala,somn dupa-ameaza ceea ce nu faceam si inainte,constipatie, dureri sau sensibilitate la sani nu am avut dupa am avut 2 zile (28, 29 noiembrie)de scugeri albe si urmatoarea zi adica pe 30 noiembrie Mia venit menstruatia foarte dar foarte multa si micute si cheaguri ,teste am facut mai multe inclusiv azi pe 1dec si ...negativ
Pot fii insarcinata?sau de ce am avut 3 zile scurgeri rozalii aproape cu o sap inainte de menstruatie?
Vaaa roooggg ast un raspunss
Multumesc

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/8-semne-timpurii-ale-sarcinii_5272