Posibila sarcina?

Sarcina

Postata de AlexA1 cu 2 ani in urma.

Bună ziua,am anumite nedumeriri..am avut ultimul ciclu pe 23 martie ,a durat 5 zile..în aplicație de monitorizare ultimele doua cicluri au avut loc fix la 30 de zile .în ultima zi a ciclului am avut contact neprotejat cu soțul..mi am făcut trei teste de sarcina..unul la 10 zile de la contact, altul la 16 zile și astăzi am încercat din nou la 18zile toate negative..sunt sigure? Simptome nu prezint de sarcina pentru ca în general înainte de menstruatie am o stare de slăbiciune.. sau de retenția lichidelor .mentionez ca îmi țin un jurnal cu privire la secrețiile vaginale iar acum am o senzație ușoară de uscaciune Va multumesc pentru eventualele răspunsuri.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/14-motive-pentru-care-iti-intarzie-menstruatia_16108