Posibila sarcina?

Sarcina

Postata de MembruMobileApp306169 cu 8 ani in urma.

Buna ziua. Mi-am inceput viata sexuala in aceasta luna, protejat, dar am avut parte de surpriza neplacuta de a se rupe prezervativul. Ciclul menstrual incepuse pe 4 martie iar pe data de 9 martie a avut loc contactul. Exista probabilitatea de 50% ca prietenul meu sa fi ejaculat in mine asa ca la 2 ore dupa contact am folosit pastila de a doua zi (p***anor 2). Ciclul meu este neregulat... asa ca sunt totusi putin speriata. Este vreo sansa de a ramane insarcinata? Multumesc anticipat.

Raspunsuri (1)

Ana0909

acum 8 ani

Cel mai bine ar fi sa faci un test de sarcina ,eu am folosit surecheck si a costat 13 lei.Si eu mi-am inceput viata sexuala de curand si nu am fost prea incantata sa ma duc la farmacie sa cer asta ,dar pentru linistea mea am facut-o